Yayın ve Gizlilik Politikası

Bu kitap “Eski Sevgiliyi Yeniden Kazanmak” hakkında bilgiler vermektedir.

Bu site ziyaretçilerinin gizli veya açık hiç bir bilgisini toplama amacı gütmemektedir.

Bu site ziyaretçilerinin bilgisayarlarına kötü amaçlı yazılım yüklemez.

Bu site spam aracılığıyla ürün satışına karşıdır ve kesinlikle yapmaz. Eğitimi verilen konularla alakalı doğabilecek sorunlar “Eski Sevgiliyi Yeniden Kazanmak” E-Kitabı, ve “www.eskisevgiliyiyenidenkazanmak.com” sitesinin sorumluluğunda değildir.

Bu sitede yer alan bilgiler başka sitelerde kullanılamaz. “Eski Sevgiliyi Yeniden Kazanmak” E-Kitabı Ayna Yayınevi Editörleri Cengiz Erengil ve Ahmet Y. Özbilen tarafından derlenmiş olup hiçbir sayfası ya da bölümü ücretsiz olarak başka site veya mecralarda dağıtılamaz. Dağıtanlar veya kopyalayanlar hakkında yasal işlem uygulanacaktır.

Bu site, “Eski Sevgiliyi Yeniden Kazanmak” E-Kitabında anlatılan bilgilerin veya eğitimlerin kişiden kişiye değişebileceği ve sizin çalışmanızla, bu işe vereceğiniz emekle gelişeceğini bilmeniz gerekmektedir.

Bu site ve site aracılığıyla satılan kitap kimseye hiç bir konuda garanti vermez.

Bu sitede dışarıya bağlantılar verilir. Ulaşacağınız sitelerin içerikleri ve bu ikincil sitelerden ulaşacağınız diğer siteler ile ilgili bir sorumluluğumuz yoktur.

Bu sitenin reklamını veren üçüncü şahısların yapacakları olumsuz davranışlar, resimli, metin veya spam reklamlar bu sitenin sorumluluğunda değildir.

Bu site kimlik avı ve diğer hile yöntemlerini kullanmaz ve tavsiye etmez.

Eski Sevgiliyi Yeniden Kazanmak E-Kitap 72 TL (Türk Lirası) karşılığında “www.odaklipazar.com” sitesi üzerinden ödeme alınması koşuluyla satılmaktadır ve devlete satış karşılığında %8 KDV ödenmektedir.

Bu site,”Eski Sevgiliyi Yeniden Kazanmak” E-Kitabı herhangi bir ticari marka ile bağlantılı değildir.

Bu site aracılığıyla satılan “Eski Sevgiliyi Yeniden Kazanmak” E-Kitabını alanların bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşılmaz.

“Eski Sevgiliyi Yeniden Kazanmak” E-Kitabı basılı yayın değildir. Elektronik bir kitaptır ve yalnızca bilgisayar ortamında okunabilir.

“Eski Sevgiliyi Yeniden Kazanmak” E-Kitabı elektronik bir kitap olduğu için iadesi hiçbir şart ve koşulda mümkün değildir.

Bu siteyi ziyaret eden ve “Eski Sevgiliyi Yeniden Kazanmak” E-Kitabını alan kişilerin Yayın ve Gizlilik Politikasını okuduğu varsayılır.